10 vienkāršas lietas, ko vīri gaida no savām sievām

0 komentāri

2. Seksīgs sekss

2/11

Nost ar histēriju

Foto: pixabay.com

Foto: pixabay.com

Patiesībā jau vīrieši ļoti pacietīgi attiecas pret mūsu emocionālajiem uzplūdiem, un viņi ir pieņēmuši to, ka esam jūtīgas būtnes. Tomēr, ja sarīkojam pamatīgu raudāšanu un histēriju katru otro dienu, tad pat vispacietīgākajam un mīlošākajam vīrietim tas ir par daudz. Turklāt mūsu mīļotie par pilnīgi nepieņemamu uzskata emociju izvirdumus citu cilvēku klātbūtnē.

2. Seksīgs sekss

2/11
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas