10 skaistas frāzes “es mīlu tevi” vietā

0 komentāri

Mīlestībā vajag atzīties, tomēr bieži vien “es tevi mīlu” kļūst par ierastu frāzi gan sarunas beigās, gan pirms gulētiešanas. Kā mīļotajam citādā veidā pateikt, ka tu esi traka viņa dēļ, lūk, šajā rakstā!

Mīlestība ar katru dienu aug, tā ir, iespējams, visskaistākā sajūta, kas mūs var pārņemt, un tas būtu jāatgādina arī partnerim. Ja jums kopā ir jautri, esi patiesa, un saki, cik ļoti izbaudi mīļotā kompāniju. Tāpat ir ar klusumu – ja abi esat sasnieguši to attiecību fāzi, kad jūtaties labi pat klusējot, nekautrējies un liec partnerim par to zināt. Ir tik daudz jauku lietu, ko mēs domājam viens par otru, bet mēdzam to nepateikt skaļi. Ja jūties iedvesmota, tad ar šīm frāzēm nekad nevar nošaut greizi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas