10 lietas, kas ir drausmīgākas par krāpšanu

0 komentāri

Krāpšana ir viens no ātrākajiem veidiem, kas var pilnīgi iznīcināt attiecības. Bet, dzīve mēdz piespēlēt lietas, par kurām tu pat neesi domājusi, vai zinājusi, ka kas tāds ir iespējams. 

Tad kad attiecības ir kā uz naža asmens, tad pēc palīdzības bieži vien mēs griežamies pie draudzenēm. Pieredze, mums, sievietēm, ir bijusi visdažādākā. Citas ir tikušas krāptas, otras pašas ir padevušās sānsoļiem. Katra attiecību kļūda, ir liela dzīves mācība, no kuras varam izvairīties, veidojot jaunas attiecības, cerot, ka tās būs veiksmīgas un beigsies ar pasakas cienīgu stāstu. Lai situāciju labotu, un tu sastaptu savu ideālo otro pusīti, ar kuru zini, ka ir vērts dzīvot kopā, esam apkopojušas 10 lietas, kas ir drausmīgākas par pašu krāpšanu un sānsoļiem. Kādas tās ir, skaties foto galerijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas