10 kārdinājumi, kas var pazudināt attiecības

0 komentāri

Kārdinājumiem pakļauties ir viegli, bet ne tik viegli no to sekām, tikt vaļā. Ir dažāda veida kārdinājumi, kas var sagraut attiecības, neskatoties uz to, ka tu un tava otrā pusīte viens otru ļoti mīlat.

Strīdu laikā, kad esi dusmīga uz viņu, atzīsti, dažkārt mēdz aizdomāties, ak, kāpēc tu man esi vajadzīgs, es varu atrast labāku, bagātāku, skaistāku. Diemžēl mūsu kārotākās vēlmes var novest mūs pie attiecību iznīcības un pazudināt savu mīļoto cilvēku. Ja tu nevēlies būt viena, un nejusties kā vecmeita, tad savā dzīvē apsver daudzveidību, iemācies piedošanu un pieņemt partneri. Iepazīsties foto galerijā ar desmit kārdinājumiem, kas var nogremdēt tavas attiecības ar mīļoto cilvēku. Ja neesi pārliecinājusies, vai viņš ir tavs īstais un vienīgais, pazīmes, kas par to liecina, vari apskatīt šeit.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas