Attapīgs bēbis, kura vecākiem miera nav ne minūti

1 komentārs

Bērni mūsdienās ir īsti prātvēderi, ko tik neizdomās, lai vecākiem nebūtu garlaicīgi.

Šis mazais ir īsts meistars. Pārsteidz vecākus, un nepilnas minūtes laikā pamet savu mājīgo, silto gultu ar pavisam vienkāršu metodi, par ko pat pieaugušais nespētu aizdomāties. Vai tu esi nodrošinājusies ar barikādēm un vēro, kā tavs mazulis izveicīgi tevi neklausa un spītīgi dara visu, lai radītu dzīvesprieku mājās? Noskaties video un pasmaidi par bērna pārsteidzošo rosību. Ak, šie mazie gudrinieki!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

They learn fast these days :))))

Posted by Ambika Pillai on Wednesday, 27 May 2015

Foto

1 komentārs

TOP komentāri

  • marite
    0

    marite

    hahahahaha!! :D:D

    08.01.2016 14:33

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas