Atdzīvini kaisli. Valentīndienā izvēlies seksīgu apakšveļu

0 komentāri

Valentīndiena ikvienai no mums ir ļoti gaidīts laiks – tajā vēlamies skaistumu, mīlestību un patīkamus pārsteigumus visapkārt. 

Šajos kaislīgajos svētkos latviešu zīmols Lauma Lingerie piedāvā īpašu veļas kolekciju izlasi, ar kuras palīdzību radīsi brīnumainus mirkļus pati sev un liksi vēsajā februārī izkust arī savam vīrietim. To droši panāksi ar veļas kolekciju, kura, izmantojot klasisko sarkanā un melnā krāsu salikumu, stāsta par tavu pašpārliecinātību un kaisles pilniem mirkļiem. Izteiksmīgas mežģīnes un smalki, caurspīdīgi sietiņaudumi. Kolekcijas produktu klāsts ir plašs – rotaļīgākam tēlam izvēlies melnus mežģīņu cimdiņus, mežģīņu acu masku un zeķturi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto


Bagātīgi romantisku tēlu ļaus izveidot sapņaini violetie toņi. Izsmalcinātība un mežģīnes ir atslēgas vārdi. Neaizmirstami ir satīna maigie glāsti. Divi toņi – silti brūnā un gaišā, brīnumaini zilā krāsā. Pieejami ir dažādi krūšturu kā arī biksīšu modeļi – no iekārojamajām string līdz šodien tik aktuālajām biksītēm ar paaugstināto jostas vietu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas