ASV meitenes līdz 15 gadu vecumam jau ir baudījušas grupveida seksu. Kā ir Latvijā?

0 komentāri

Ļoti iespējams, ka tev pat prātā nav nācis piedalīties tādā kopīgā pasākumā kā grupveida sekss. Toties pirms salīdzinoši īsa laika kādas ASV universitātes sabiedriskās veselības pētnieki bija izpētījuši, ka pusaudžu un jauniešu vidū arvien populārāks kļūst tieši grupveida sekss. Turklāt novērota tendence, ka arvien vairāk ir meiteņu, kuras grupveida mīlas rotaļas ir baudījušas līdz 15 gadu vecumam.

Raidījuma Bez Tabu veidotāji centās noskaidrot, vai šis ”brīvā laika pavadīšanas veids” ir nonācis arī līdz Latvijas jauniešiem. Domas dalās. Jaunieši pat zina, ka tādas lietas notiek, bet vecāka gadagājuma cilvēki ir pārliecināti, ka tādas “izklaides” iespējamas tikai pāri okeānam, viņā krastā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO

Pieredzējis dīdžejs noliedz, ka latviešu jaunatne būtu tik izvirtusi  un pārgalvīga, ka kopā “kož aizliegtajā auglī” turpat deju zālē pēc ballītes. Seksopatologs Dainis Balodis atzīst, ka vienīgais, ko var iegūt no šādām attiecībām, ir seksuāli transmisīvās slimības. Savukārt psiholoģe Laura Prisko norāda, ka šādās attiecībās, visticamāk, jaunām meitenēm nav iespējas pateikt ”NĒ”.

Skaties video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas