Ārsts ginekologs: Pie pāra neauglības daudz biežāk vaina ir meklējama vīrieša veselībā

0 komentāri

Ja kāds pāris jau gadiem ilgi nespēj tikt pie bērniem, tad apkārtējie, atbilstoši sabiedrībā valdošajiem stereotipiem, uzskata, ka vainojama ir sieviete. Taču mūsdienās ļoti bieži reālā situācija ir pilnīgi pretēja. 

Šonedēļ LNT raidījums Profesija – mamma ir veltīts grūtniecības norisei un ģimenes reproduktīvajai veselībai. Savā profesionālajā pieredzē dalās ārsts ginekologs Egīls Gasiņš un vecmāte Rudīte Brūvere. Vecmāte atgādina jaunajām ģimenēm par jēdzienu “bioloģiskais pulkstenis”. Ir pierādīts, ka ar gadiem tikt pie pēcnācējiem grūtāk ir ne tikai sievietēm, bet arī vīriešiem, jo, pateicoties ikdienā piedzīvotajam stresam un bieži vien neveselīgajam dzīvesveidam, spermas kvalitāte tiek būtiski ietekmēta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Ārsta ginekologa Egīla Gasiņa pieredzē visbiežāk uz vizīti ir “piespiest” atnākt pāra stiprā dzimuma pārstāvi.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas