Ar zīdaini pie ārsta

0 komentāri

Došanās ar zīdainīti ārpus mājas ir vesels notikums, jo īpaši tad ja mums jādodas pie ārsta. Tas protams var radīt arī satraukumu vecākiem, aizdomājoties vai ar mazo viss ir kārtībā un viņš ir vesels.

Superbēbīša mamma Kristīne ar savu mazo dodas uz Bērnu slimnīcu, kur veiks ultrasonogrāfiju galviņai un gūžām. Galvas ultrasonogrāfiju bērnam veic parasti 2 – 3  mēnešu vecumā, lai pārbaudītu avotiņa attīstību. Savukārt, gūžas ultrasonogrāfija nepieciešama, lai pārbaudītu iegurņa kaula iedobītes un to, kā augšstilba kauls tajā ieguļ.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Šāda pārbaude ir jāveic līdz trīs mēnešu vecumam. Šī pārbaude ir ļoti svarīga, jo laicīgi pamanītas problēmas var salīdzinoši viegli novērst. Esi moža un laicīgi veic pierakstus pie ārsta, lai veiktu visas nepieciešamās aktivitātes, sava mazuļa veselības noteikšanai.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas