Ar mākslu pret krūts vēzi! Iedvesmojies no šīs jaunās sievietes

0 komentāri

Nikijai Blekai (Nikki Black) bija vien 23 gadi, kad atklāja, ka viņai ir krūts vēzis. Audzējs bija izmērā ļoti liels – 5×5 cm. Tas, ko viņa izdarīja pēc operācijas un ķīmijterapijas, ir aizkustinoši un iedvesmojoši!

Pēc tam, kad šā gada sākumā Nikijai atlāja krūts vēzi, viņai tika veikta operācija un ķīmijterapija. Kā atklāj jaunā sieviete, viņa savā ķermenī vairs nejutās kā savējā – menstruāciju nebija, viņa jutās vāja, tāpēc vairāk sāka rūpēties par sevi, lietojot kosmētiku un… tetovējoties!

Nikijai bija izvēle – krūšu galus atstāt vai no tiem atvadīties. Viņa izvēlējās otru variantu, to vietā nolemjot uztaisīt tetovējumus. Tādā veidā Nikija juta, ka viņai atkal ir teikšana pār savu ķermeni. Tagad Nikijas krūtis rotā sirsniņas ar zivīm, jo, kā pati atzīst, viņa pēc horoskopa ir Zivis. Pati Nikija cer, ka spēs iedvesmot daudzas sievietes, kurām nākas saskarties ar šo pašu problēmu. Viņai tas patiešām izdodas!

Foto: iepazīsties, tā ir Nikija Bleka!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas