Ar dzērvenēm pret iekaisumu tur, lejā

0 komentāri

Rudens ir īpaši viltīgs gadalaiks. Ja šķiet, ka vēl nedaudz var pastaigāt mīļākajā kleitiņā un skaistajās kurpītēs, tad bieži vien šo iemeslu dēļ var pamatīgi saaukstēties tur, lejā. Kas ir dzērvenes un kā tās palīdz sievietei, uzzini šajā rakstā!

Dzērvenēm ir spēks novērst urīnceļu infekcijas slimības. Šīs sulas īpašība ir viens no svarīgākajiem veselības atbalstiem sievietēm, kurām tā ir regulāra problēma. Dzērveņu sula palīdz novērst urīnceļu infekcijas. Tā novērš baktēriju pieķeršanos urīnceļu sieniņām, tādējādi veicinot baktēriju izvadīšanu no organisma ar urīna palīdzību. Tieši antioksidanti ir tie, kas cīnās ar baktērijām. Ja nu gadījumā dzērveņu sula tev ir par skābu, tad vari to sajaukt ar lielu karoti medus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Starp citu, dzērveņu sula samazina risku saslimt ar sievietēm aktuālo un sāpīgo tēmu krūts vēzi. Sula jālieto ilgstoši un regulāri. Ieteicamā dienas deva ir aptuveni 50 g ogu vai 100 ml dzērveņu sulas.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas