Aplikācijas, kas spēj paredzēt tavu nākotni

0 komentāri

Tā vien šķiet, ka mūsdienu tehnoloģijas spēj visu. Pat paredzēt nākotni un nolasīt, kā arī izskaidrot tavas roku līnijas. Ņemot rokā tālruni, centos savā “ābolītī” atrast 3 aplikācijas, kas piedāvā nākotnes pareģošanu. Vēršu uzmanību uz to, ka aplikācijas izvēlējos pilnīgi un absolūti nejauši, tomēr dažas no tām mani patīkami pārsteidza.

Taro kārtis

Vai tev būs izdevusies diena? Kāda būs tava dzīve šogad? Uzzini savu dienas horoskopu no Taro kārtīm. Tās parādīs tev, kāda ir tava personīgā dzīve, vai piepildīsi savas vēlmes un pat to, cik daudz vari nopelnīt. Ja vēlies vienkārši zināt atbildi “jā” vai “nē”, tad šī aplikācija piedāvā arī to. Aplikācija Tarot Reading mani samulsināja, jo par aplikācijas logotipu izvēlēta nevis kāda no Taro kārtīm, bet gan sieviete ar tumšiem matiem un skatienu, kas tā vien saka: “Man būs būt tavā viedtālrunī!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viss, kas tev jādara, ir pilnībā jāatbrīvo prāts un jāuzdod interesējošais jautājums. Kad to esi izdarījusi, izvēlies vienu, trīs vai četras kārtis no piedāvātajām 78 Taro kārtīm, atkarībā no tā, ko vēlies uzzināt. Dažas atbildes tevi pārsteigs, dažas liks apdomāt, vai esi uz pareizā ceļa. Smieklīgi, bet joprojām neesmu izdzēsusi to un laiku pa laikam iemetu aci, ko man šī diena nesīs. Ak, jā, aplikācija ir par brīvu.

Vairs nekāda kalendāra ķēpāšana

Iespējams, esi viena no tām sievietēm, kuras menstruālais cikls katru mēnesi atšķiras. Ja tu dod priekšroku atzīmēt kalendārā īpašo dienu sākšanos, tad tev tas vairs nebūs jādara. Aplikācija AstroSecret izvērtē sievietes fizioloģiskā cikla auglīgās dienas un nosaka labvēlīgākās ieņemšanas dienas no astroloģijas viedokļa. Tāpat aplikācijā tiek norādītas astroloģiski noteiktas īpaši auglīgās dienas pēc medicīniski pārbaudītas un pierādītas metodes. Jāatzīst, ka pat ļoti precīzi. Sadaļā “par aplikāciju” teikts, ka to veidojuši sertificēti mediķi un astrologi. Jo precīzāk būs norādīts dzimšanas laiks, jo precīzākas būs prognozes. Aplikācija ne tikai izskaitļo potenciāli veiksmīgākos mazuļa ieņemšanas brīžus, bet arī vēlamo mazuļa dzimumu un horoskopa zīmi.

Nākotne – tavās rokās

Patiesi, šie vārdi jālasa burtiski. Aplikācija Palm Reader “noskenē” tavu roku. Tev jāievada savs vārds un horoskopa zīme un roka jānovieto zem kameras tā, lai tā iekļaujas aplikācijas izveidotajā plaukstā. Bezmaksas versijā iespējams “noskenēt” tavu dzīvības līniju, kā arī pēc īkšķa garuma un plaukstas formas pateiks, kas tevi sagaida nākotnē.

Foto: Taro kārtis

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas