Apģērbu un aksesuāru paradīze sievietēm Mārtiņdienas tirdziņā

0 komentāri

Sestdien, 7. novembrī Kalnciema kvartālā risinājās Mārtiņdienas ieskaņas tirgus, kur ikviens varēja iegādāties latviešu darinātus labumus.

Tirdziņā varēja nobaudīt Mārtiņdienas svētku zosi vai pīli, bet līdzņemšanai – svaigu gaļu gatavošanai mājās, desas, kūpinājumi, dažādas ogu un ābolu plātsmaizes, kūkas un tortes, malkas krāsnī cepta maize un citus lauku gardumus Mārtiņdienas galdam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Gada patriotiskāko mēnesi novembri sagaidot, amatnieki bija parūpējušies par latvju rakstu un sarkanbaltsarkano nozīmīšu popularizēšanu tirdziņā, piedāvājot dažādas rotas, piespraudes un apģērbus patriotiskās noskaņās.

No plkst.11 līdz 15 Vīnu veikala zālē bērni varēja darboties “Mārtiņdienas radošajā darbnīcā”, kur gatavoja Mārtiņbērnu maskas iešanai budēļos, jo budēļos iešanas laiks sākas Mārtiņos un ilgst līdz pat Meteņiem.

Tomēr tieši sieviešu acīm lielākā uzmanība tika pievērsta mūsu pašu darinātajām rotiņām, cepurēm, šallēm un cimdiņiem. Neizpalikt arī bez latviešu ražotāju bērnu apģērba, kas uzrunāja ikvienas garāmgājējas sirdi.

Foto: prieks sieviešu acīm

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas