Amerikāniete dzīvo Latgales meža vidū: Es vēlos, lai bērniem ir augsta līmeņa angļu valoda

0 komentāri

Apdzīvotajā vietā Kriviniškos, kas ir netālu no Lietuvas robežas, pašu restaurētā guļbaļķu mājiņā pāris gadus dzīvo sešu bērnu ģimene. Sieva Lisa ir dzimusi Amerikā, bet vīrs Māris – Latvijā. Ilgu laiku viņi ir dzīvojuši ļoti daudzās valstīs, līdz izlēmuši apmesties uz dzīvi Latvijā.

Šobrīd ar vecākiem kopā dzīvo četri viņu dēli, bet Lisai pašai jau bija četri bērni, kad apprecējusies ar Māri. Viņas ģimene dzīves garšu izbauda ceļojot. Lisa cenšas iemīlēt katru valsti, kurā dzīvo. Kad dzimuši bērni, visgrūtāk bijis izvēlēties viņiem vārdus tā, lai abiem vecākiem būtu pa prātam. Lisas un Māra bērnus sauc Andis, Artūrs, Tedis un Mārtiņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Pagaidām Lisa vēl neprot labi runāt latviešu valodā. Bērni mājās labprāt runā angļu valodā, jo latviski runā skolā. Lisa saprot, – ja bērni runās mājās latviešu valodā, tad angļu valodas zināšanas pamazām kļūs sliktākas, tomēr to viņa nevēlas pieļaut.

Māris atzīst, ka ar sievu izvēlējušies dzīvot Latvijas laukos, lai parādītu bērniem “īsto” dzīvi, par kādu daudzi uzzina tikai no filmām, kad ūdens ir jānes no akas un jāsilda, lai varētu nomazgāties.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas