Aktuāli. Kārākie uz precēšanos ir kurzemnieki!

0 komentāri

”Viskārākie uz precēšanos ir kurzemnieki, no viņiem neatpaliek Latgales un Sēlijas puses pāri, bet, protams, – Ginesa rekorda kāzās visplašāk pārstāvēta būs galvaspilsēta,” atklāj ziemas gaisa balonu festivāla Love Cup 2016 direktore Inga Ūle.

Izpētot datus par 50 pāriem, kas pēc pieteikšanās izturēja visai kritisku un pamatīgu atlasi, lai 14. februārī varētu piedalīties Ginesa rekorda kāzās, Latvijā uz precēšanos viskārākais novads ir Kurzeme: ”Par spīti tam, ka kāzas notiks Jēkabpilī un pāriem 14. februāris būs saspringta diena, jau sākot no agra rīta, ļoti aktīvi par savu iespēju piedalīties kāzās iestājas pāri no Kurzemes – liepājnieki, ventspilnieki, kuldīdznieki, arī pāris no Talsiem un trīs pāri no Tukuma. Šie pāri ir mērojuši ceļu pāri visai Latvijai, lai Jēkabpils vietējās dzimtsarakstu nodaļās iesniegtu visus nepieciešamos dokumentus, un ir apliecinājuši savu motivāciju. ”Fakts, ka kopumā gandrīz desmit pāri no Kurzemes kuplinās Ginesa rekorda kāzas, ļauj secināt, – cilvēki šajā novadā patiešām ir kāri uz precēšanos,” atzīst Inga Ūle. Aktīvi ir arī pāri no Sēlijas un Latgales, kur Ginesa rekorda kāzas notiks. Kopā mums ir septiņi pāri no Preiļiem, Dagdas, Madonas, arī Jēkabpils un tās tuvākās apkārtnes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto


Pasākumā kopumā piedalīsies 50 brīnišķīgi pāri. Viņi ir neatkārtojami, neparasti un ļoti atšķirīgi, taču viņiem visiem ir arī kopīga iezīme – mīlestība vienam pret otru. Jau ziņots, ka neparastās kāzas un Pasaules Ginesa rekorda uzstādīšana notiks mīlestības tēmai veltītā un Latvijā nebijušā ziemas gaisa balonu festivālā Love Cup 2016, kas laikā no 11. līdz 14. februārim risināsies Jēkabpilī un tai līdzās esošajos Salas, Krustpils un Viesītes novados. Festivālu rīko biedrība Sky Amazons.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas