Āķīgi. Vai tavā plaukstā ir saskatāms burts M?

1 komentārs

Aplūko savas rokas. Vai uz tām vari saskatīt burtu M? Ja vari, tad uzzini, ko tas nozīmē.

Ja uz savas plaukstas vari saskatīt burtu M, tas liecina, ka tu esi ļoti apdāvināta persona. Miljoniem cilvēku pasaulē lasa no plaukstas, lai pareģotu nākotni, uzzinātu savu patieso es. Tu esi ļoti īpašs cilvēks, ja tavu plaukstu rotā šis burts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

M burts veido informāciju, kas sastāv no sirds un dzīvības līnijas. Savienojoties šīm līnijām, rodas burts M, un ne visiem cilvēkiem ir šāds marķējums, kas ir iemesls, ka tas ir retums. Ja redzi burtu M, tas nozīmē, ka tu, iespējams, esi ļoti intuitīva, godīga, strādīga un motivējoša persona. Mēdz teikt, ka šie cilvēki ir apdāvināti. Cilvēki ar saskatāmu M burtu plaukstā nereti strādā juridiskajā vai politiskajā jomā, vai attīsta savu ceļu uzņēmējdarbības jomā. M burts norāda uz cilvēka spēju vadīt un ģenerēt idejas, norāda arī uz laimi un lielām perspektīvām dzīvē.

Foto

1 komentārs

TOP komentāri

  • Ervīns
    0

    Ervīns

    palaimi man ir M

    25.01.2016 23:35

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas