Aizraujoši! Horoskops: kā pēc seksa uzvedas katras zodiaka zīmes pārstāves

0 komentāri

2. Vērsis

2/13

Auns

Foto: pixabay.com

Foto: pixabay.com

Sieviete Auns pēc gadījuma seksa uzreiz sāk pievērsties ikdienas darbiem. Turklāt tam, kas starp abiem noticis, nepiešķir nekādu nozīmi – it kā vispār nekas nebūtu noticis. Ja vīrietis izrāda vēlmi palīdzēt, piemēram, nomazgāt traukus vai kā citādi līdzdarboties, labāk lai nemaz nemēģina. Tik un tā viņš neko nesaprot.

2. Vērsis

2/13
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas