Aizkustinoši: māte piemin mirušo dēliņu kāzu foto

0 komentāri

Anna Tomsone (36) izmisīgi vēlējās viņas dēla Leika būšanu līdzās viņas kāzu dienā. Diemžēl vien dažus mēnešus pirms kāzām astoņgadīgais zēns pēc ilgas cīņas ar leikēmiju nomira.

Lai pieminētu viņu, Anna lūdza fotogrāfei Breidijai Endželai (Brady Angel) fotogrāfiju pēcapstrādē iekļaut arī Leiku. “Lai arī mana ģimene nekad nebūs pilnā sastāvā uz Zemes, mēs visi kopā būsim debesīs,” tā Anna.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Es zinu, ka dienā, kad precējāmies, Leiks uz mums raudzījās no debesīm. (..) es jutu viņa klātbūtni tajā dienā un biju laimīga.”

Fotogrāfiju rezultāts liek ietrīsēties dvēseles dziļākajām stīgām. Patiesi, skaisti, emocionāli un mīļi.

Foto: aizkustinoši foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas