Aizkustinoši! Bildinājums kameras priekšā – lielākais izaicinājums dzīvē

1 komentārs

Raidījuma Bez tabu 15 gadu dzimšanas dienai par godu tā veidotāji kopā ar saviem drosmīgajiem skatītājiem metās izaicinājumu virpulī. Visaizkustinošākais un, savā ziņā arī pārdrošākais, izaicinājums bija Raita LIELAIS SOLIS – mīļotās meitenes Maijas bildināšana Bez tabu kameru priekšā.

Bildinājuma gatavošanā iesaistījās visa Bez tabu komanda, bet ar saviem padomiem neskopojās kāzu organizatori ”Kāzu Aģentūra”. Kopā ar raidījuma vadītāju Egonu Reiteru Raitis devās izvēlēties saderināšanās gredzenu. Maijai vislabāk patīk pilsētvides atmosfēra, fuksiju rozā krāsa un hortenzijas – šīs nianses, kuras sarunā ar Raiti noskaidroja pieredzējusī kāzu organizatore Dace Miezīte, tika ņemta vērā lielā notikuma sagatavošanā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO.  Bez tabu komanda iekārto izaicnājuma vietu

”Bez tabu: Dzīves smalkumi” raidījuma vadītāja Ērika Palkavnieka uzdevumā tika sazvanīta Maija, lai uzaicinātu viņu piedalīties dzīves smalkumu reklāmas klipa filmēšanā. Maija, nesajūtot nekādus zemūdens akmeņus, piekrita.

FOTO. Maija ir ieradusies un izmēģina “klipa filmēšanas sākumu”

Raitis Skaties.lv/Sievietei atklāja, ka bijis uztraucies jau nedēļu pirms bildinājuma, tādēļ lieti noderējis Daces Miezītes ieteikums – lielu daļu no sakāmā ierakstīt audio ierakstā  un brīdī, kad dosies pie Maijas – atskaņot. Arī jubilejas raidījuma studijā valdīja pozitīva saspīlējuma gaisotne, gaidot Maijas atbildi.

Skaties video:

1 komentārs

TOP komentāri

  • Ance
    0

    Ance

    Aaaa!!! Tik ļoti skaisti!!! Apsveicu! ♡

    11.09.2015 09:17

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas