Ābeļziedi Tavai veselībai

0 komentāri

2. Tonizējošs dzēriens ledusskapī

2/5

Kamēr Tu staigā pa dārzu priecādamās par skaistumu un baudīdama smaržu, ko dāvina mums ziedošās ābeles – savāc ābeļziedu ziedlapiņas tējai. Tad iegūsi vitamīnu koncentrātu, gan nomierinošu un sāpes mazinošu dzērienu.

Ābeļziedu tēja

Foto: AĢENTŪRA/SCANPIX

Foto: AĢENTŪRA/SCANPIX

Vienu tējkarotīti kaltētu ābeļziedu lapiņu aplej ar glāzi verdoša ūdens. Ļauj ievilkties aptuveni 10 minūtes. Tēja palīdzēs relaksēties pēc nogurdinošas darba dienas.

2. Tonizējošs dzēriens ledusskapī

2/5
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas