9 frāzes, ko nedrīkst teikt vīrietim

0 komentāri

2. Pastāsti vairāk par savu bijušo

2/10

Tu esi tāds memmesdēliņš

Foto: Flickr.com

Tiekoties ar puisi, kurš atbilst kritērijiem ”memmesdēliņš” vienmēr ir bijis sarežģīti. Tomēr, ja esi izvēlējusies šādas attiecības, tad nekad neuzsver to! Der atcerēties, ka šajā attiecību modelī liela nozīme ir vīrieša mammas teiktajam, tātad mācies iemīlēt arī viņa mammu! Bet atceries, ja puisis savos divdesmit gados ir “memmesdēliņš”, tad viņš tāds būs arī savos četrdesmit. Ja salauzīsi viņa sirdi, viņš salauzīs tavējo…, vai arī par to parūpēsies viņa mamma.

2. Pastāsti vairāk par savu bijušo

2/10
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas