8 tūlītēji veidi, kā radīt par sevi pozitīvu iespaidu

0 komentāri

Ir daži vienkārši knifiņi, kā par sevi radīt labu iespaidu, nemainot savu unikālo identitāti. Mēdz būt situācijas, kurās pat cilvēki ar labu sirdi vienkārši neatstāj pozitīvāko iespaidu un tas grauj turpmākās attiecības.

Nesmejies par citiem

Neņirgājies par citu cilvēku kļūdām. Iejūties viņu ādā! Tā vietā, lai smietos, sniedz palīdzīgu roku. To novērtēs arī apkārtējie.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izsaki komplimentus

Šis ir viens no vienkāršākajiem veidiem, kā par sevi atstāt labu iespaidu. Kad kāds izsaka tev komplimentu, tu jūties pacilāti, vai ne? Protams, nevajag aizrauties. Izsaki komplimentu tad, ja patiešām tev ir ko teikt.

Esi mierīga

Parādot citiem, ka stresa situācija vari saglabāt mieru, rada sajūtu, ka kontrolē emocijas un spēj domāt ar vēsu prātu. Nesūdzies, neuzgrūd citiem savas negācijas. Tev taču patīk atrasties kompānijā, kura uztver visu bez lieka stresa?

Atceries par svarīgiem datumiem

Ir svarīgi atcerēties tuvāko draugu vai radinieku svarīgos datumus – dzimšanas dienas un vārda dienas. Varbūt pat kāzu gadadienas! Tas noteikti atstās par tevi labu iespaidu, ja zināsi, kad sabučot un apsveikt savus mīļos.

Nesūdzies

Nestāsti kuram katram pretimnācējam par savām problēmām. Lielākajai daļai nemaz tās neinteresē. Visiem ir problēmas! Iedomājies, ja ar katru runāsim tikai par negatīvajām lietām? Pasaulē vairs nepaliks nekā priecīga, tāpēc sagremo sasāpējušo situāciju pati vai tikai ar tuvāko cilvēku.

Esi jauka

Neaprunā citus aiz muguras un neesi nejauka. Tu taču zini, cik nepatīkami ir, ja tevi aprunā? Neradi konflikta situācijas un visu uztver ar smaidu, pat tad, ja tavs raksturiņš cenšas izspraukties pa visām varītēm.

Neesi tik nopietna

Pozitīvi cilvēki nebaidās pasmieties paši par sevi. Ir svarīgi, ka kompānijā ir vismaz viens cilvēks, kurš visu uztver viegli un spēj par katru nopietno situāciju atrast kādu jociņu par ko pasmaidīt. Tas protams nenozīmē, ka jābūt cirka klaunam, bet par sevi pasmieties vajadzētu biežāk.

Dzīvo un SMAIDI!

Smaids rada smaidu. Tas vienmēr radīs pozitīvu iespaidu par tevi un tavu iekšējo pasaulīti. Dalies priekā un pozitīvismā, un arī cilvēki tev apkārt kļūs gaišāki.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas