8 interesanti fakti par sievietes ķermeni seksa laikā

0 komentāri

Zināji, ka mīlēšanās palielinās tavas krūtis? Šīs nav vienīgās pārmaiņas tavā ķermenī seksa laikā. Ikkatrai sievietei šis būtu jāzina – gan interesanti, gan šokējoši! Kas gan notiek ar mums, baudot šo procesu, ko saucam par mīlēšanos?

Klitors

Klitors ir paredzēts tikai un vienīgi baudas radīšanai. Nekāda cita izmantojuma tam nav!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ejakulācija

Sieviete ejakulācijas laikā, kā izrādās, izdala urīnu sajaukumā ar sekrētu. Šī parādība lielākoties tiek novērota tumšādainām sievietēm un ir ļoti rets orgasma veids.

Domas atšķiras

Tas, ko domā sieviete galvā, un tas, ko vēlas sievietes lejasdaļa, ir divas dažādas lietas. Lai sasniegtu augstāko kulminācijas punktu, partnerim ir jāzina tavas vēlmes.

Lielākas krūtis

Jā, mīļās sievietes, seksa laikā krūtis kļūst lielākas! Prieks ne vien pašām, bet arī mūsu vīriešiem, vai ne?

Krūšu gali

Nerunājot par orgasmu, areola jeb ādiņa ap mūsu krūtsgaliem ir visjutīgākā vieta seksa laikā.

Man vajag uz… tualeti?

Ja jūti, ka seksa laikā nepieciešamas labierīcības, tas nozīmē, ka tiek stimulēts G punkts. Nedomā par tualeti, bet par to, ka šis ir signāls uz tūlītēju orgasmu!

Gadalaiku sekss

Tici vai nē, bet sievietes ar seksu vairāk nodarbojas pavasarī un vasarā tāpēc, ka visapkārt ir jaunas smaržas, kuras ļoti uzbudina.

Kakls un mugura

Šīs ir zonas, kuras ir jutīgas priekšspēles laikā, tāpēc, ja vēlies momentāni iekarst, palūdz partnerim masāžu un tālāk jau viņš zinās, ko un kā darīt.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas