7 veidi, kā panākt, lai mati netaukojas

0 komentāri

Matu mazgāšana jau ir kļuvusi par ikdienas rutīnu? Uzzini, kā panākt, lai mati tik ātri netaukojas.

Tā kā mati ir sievietes skaistākā rota, tiem ikdienā nākas veltīt īpašas rūpes, lai tie izskatītos skaisti, tīri un veselīgi. Bet ko darīt, ja mati ir sākuši ātri taukoties?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nē, risinājums nav biežāka mazgāšana vai matu slēpšana zem cepures. Risinājums slēpjas septiņos vienkāršos veidos, ko ieviešot savā ikdienā, panāksi, ka mati ilgāk saglabāsies tīri.

Lieto kondicionieri tikai uz matu galiem

Foto: SCANPIX

Foto: SCANPIX

Matu kondicioniera uzklāšana uz visiem matiem izjauc matu dabīgo līdzsvaru, tāpēc papildus rūpes un vitamīni ir nepieciešami tikai matu galiem.

Lieto sauso šampūnu

Foto: SCANPIX

Foto: SCANPIX

Sausais šampūns nav tikai glābiņš, kas uzsūks eļļas no matiem un liks tiem momentā izskatīties labākiem. Sausā šampūna lietošana palīdzēs paildzināt laiku starp matu mazgāšanas reizēm.

Retāk mazgā matus

Foto: SCANPIX

Foto: SCANPIX

Jo biežāk mazgāsi matus, jo matu dabīgās eļļas aktīvāk centīsies atjaunoties. Tāpēc centies matus atradināt no biezās mazgāšanas, tā tie ilgāk saglabāsies tīri.

Balansē matu ķemmēšanu

Foto: SCANPIX

Foto: SCANPIX

Ķemmējot matus, matu dabīgās eļļas no galvas ādas izplatās uz lielāka matu laukuma. Tāpēc ierobežo matu ķemmēšanu.

Izvēlies matu produktus gudri

Foto: SCANPIX

Foto: SCANPIX

Pārliecinies, vai starp taviem matu produktiem nav pārāk daudz spīdumu piešķiroši produkti, jo tas tikai mākslīgi radīs taukainu matu iespaidu.

Centies matus neaiztikt

Foto: SCANPIX

Foto: SCANPIX

Arī tava sejas āda izdala eļļas, tāpēc bieži aiztiekot seju un matus, tu šīs eļļas aizgādā uz matiem. Centies atradināties no šī nelāgā ieraduma.

Ierobežo matu taisnošanu

Foto: SCANPIX

Foto: SCANPIX

Matu taisnošana rada mazāk brīvās vietas starp matiem, tāpēc tie ciešāk pieglaužas ādai, kas nozīmē, ka eļļas ātrāk nonāk uz matiem. Tāpēc čirkaini mati (gan dabīgi, gan ieveidoti) ilgāk saglabājas tīri – tiem ir vairāk brīvas vietas.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas