7 profesijas, kurās nejusties kā darbā

6 komentāri

2. Rakstniece/redaktore

2/8

Dizainere

Foto: Aurimas, Flickr.com

Kā apģērba, tā arī interjera dizaineres profesija ir viena no tām, kur ļaut vaļu savam radošumam. Ja tev patīk darbs ar cilvēkiem, kā arī vienmēr esi kreatīva un gatava izmantot šo īpašību, šī ir īstā profesija!

2. Rakstniece/redaktore

2/8
6 komentāri

TOP komentāri

 • Vai tiešām?
  +3

  Vai tiešām?

  Bērnu dārza audzinātājas? Really? :D Kāds no šī raksta veidotājiem ir bijis šīs profesijas pārstāvis? Aizejiet silītes grupā pastrādājiet, kad bērni lielākoties stāv pie loga raud un reizē kakā biksēs. Njām, īsta paradīze ne darbs ;)

  27.02.2015 08:57

 • Mairis Liepiņš
  +1

  Mairis Liepiņš

  Saku, kad šī profesija ir laba un patīkama, daudz ko jaunu var radīt un uzināt.

  26.02.2015 18:53

 • Rihards
  0

  Rihards

  Es varu tevi apprecēt?

  18.06.2015 14:13

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas