7 kļūdas, ko pieļauj čirkainu matu īpašnieces

0 komentāri

Daba tev devusi čirkainus matus? Uzzini, kādas kļūdas visbiežāk pieļauj čirkainu matu īpašnieces.

Čirkainu matu īpašniecēm ir jāpievērš papildu rūpes, lai mati izskatītos skaisti un veselīgi. Bet neviena no mums nepiedzimst par Einšteinu, tāpēc visas matu gudrības šūpulī atrast nevar.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Labākās matu gudrības nākas atklāt ar laiku, bet, lai tavi mati vairs neciestu, mēs, Skaties.lv, esam apkopojuši septiņas kļūdas, ko visbiežāk pieļauj čirkainu matu īpašnieces.

Uzzini, kas tās par kļūdām, un nekad tās vairs neatkārto.

Lieto nepareizu matu šampūnu

Foto: SCANPIX

Foto: SCANPIX

Čirkainu matu īpašniecēm ir jāizvēlas šampūns, kas ir paredzēts spēcīgai mitrināšanai vai speciāli lokām. Tas čirkām liks izskatīties veselīgām.

Taisno bez aizsardzības

Foto: SCANPIX

Foto: SCANPIX

Lai arī cik ļoti tu mīli savas dabīgās lokas, reizēm vēlies savu vizuālo tēlu nomainīt uz taisniem matiem. Tad palīgā nāk taisnotājs! Bet jāatceras, ka vienmēr ir jālieto speciāli aizsardzībai pret karstumu paredzēti matu produkti.

Nepareiza ķemmes izvēle

Foto: SCANPIX

Foto: SCANPIX

Matu ķemmēšana ir neatņemama skaistumkopšanas daļa pat čirkainu matu īpašniecēm, vienīgi visi panākumi slēpjas matu ķemmes izvēlē. Lai nenāktos attapties ar matos ieķērušos ķemmi, izvēlies matus izlaist caur pirkstiem vai izvēlies matu ķemmi ar mīkstiem sariem.

Nelieto matu kondicionieri

Foto: SCANPIX

Foto: SCANPIX

Arī mati var dehidrēties jeb zaudēt šķidrumu, tāpēc vissliktākā lieta, ko vari nodarīt čirkainiem matiem, ir to nepietiekama mitrināšana. Lieto mitrinošu matu kondicionieri, katru reizi mazgājot matus.

Nepareiza dvieļa izvēle

Foto: SCANPIX

Foto: SCANPIX

Čirkaini mati prasa īpašas rūpes, arī tos nosusinot pēc mazgāšanas, tāpēc izvēlies gludu dvieli. Jebkura berze, ko radīs raupjš audums, taviem matiem nepatiks.

Nepareiza matu griezuma izvēle

Foto: SCANPIX

Foto: SCANPIX

Lai čirkaini mati ieņemtu savu dabīgo formu un izskatītos labi, svarīga ir piemērota matu griezuma atrašana. Tāpēc, nākamreiz ejot atjaunot matu griezumu, pakonsultējies ar frizieri vai stilistu par to, kas piestāvētu tieši tev.

Nepareiza materiāla spilvendrāna

Foto: SCANPIX

Foto: SCANPIX

Ja no rītiem pamosties un spogulī sevi vairs nepazīsti, jo katrs mats ir uz savu pusi, pārbaudi, no kāda materiāla ir tava spilvendrāna. Čirkainiem matiem neiesaka gulēt uz kokvilnas, jo tā tikai izsūc mitrumu no matiem. Tā vietā labāk izvēlēties zīdu vai satīnu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas