7 jautras idejas seksam rudenī

1 komentārs

Ja sekss ūdenī vai siena gubā šovasar izpalika, tad tev jāizmēģina sekss ar rudens atribūtiku. Vaicāsi, kādu? Seko šiem padomiem, kas tavu mīlēšanos rudens sezonā padarīs vēl intīmāku.

Šalle – jaunie rokudzelži

Ja šalle ir neatņemams aksesuārs tavam rudens apģērbam, tad izmanto to arī seksā. Sasien viņa rokas, kamēr skūpsti visu viņa ķermeni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Priekšspēle lapās

Kad vēl, ja ne rudenī, tev būs iespēja ar mīļoto padraiskoties nokritušo lapu kaudzēs? Tā var būt lieliska priekšspēle kaislīgam turpinājumam iekštelpās.

Rudens atribūtika

Ja tomēr neesi gatava nosmērēt savu skaisto mētelīti, cīnoties ar mīļoto lapās, tad, nākot mājup, noplūc kādu lapiņu no koka. Pēc tam ar aizsietām acīm ļauj mīļotajam ar to maigi pāriet pāri visam tavam kailajam ķermenim.

Pārsteidz viņu

Atnākot mājās no darba, nemeties izģērbties uzreiz. Dari to lēnām. Sāc ar cimdiem, šalli, mēteli un tad jau līdz pavisam esi kaila. Jo lēnāk viņa priekšā izģērbsies, jo lielāku kaisles uzplūdu viņā vairosi.

Kafija no torsa

Aizmirsti par termokrūzi ar mīļāko kafijas dzērienu. Tagad tu vari atļauties baudīt to no mīļotā vīrieša krūtīm.

Ābolu sidrs garšos labāk

Ja kafija tev šķiet par ekstrēmu, tad izmēģini ābolu sidru. Tavs vīrietis būs gatavs nolaizīt katru tava ķermeņa centimetru, turklāt baudot gardu ābolu sidru.

Aizlavies no rudens darbiem

Kārtējā nedēļas nogale jāpavada laukos, lasot ābolus? Aizlavies ar mīļoto no rudens darbiem un nodarbojaties ar īstajiem darbiem kaut kur otrā stāva bēniņos.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Imants
    0

    Imants

    Sesks ir labs!....

    23.10.2015 21:33

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas