5 ūdens dzeršanas likumi

3 komentāri

2. Pareizais laiks

2/7

5 ūdens dzeršanas likumi

Foto:Katherine Johnson, Flickr

Foto:Katherine Johnson, Flickr

Minimālais ūdens patēriņš dienā veselam cilvēkam ir 1,5 litri. Ūdens diennakts norma, kas būtu jāizdzer pieaugušam cilvēkam, ir 30–40 g uz 1 kg ķermeņa masas. Cilvēkiem, kuriem ir liekais svars, ir ieteicams pie diennakts normas vēl klāt izdzert 1 glāzi uz katriem 10 kg liekā svara. Slimības, fiziskās slodzes laikā, pēc pirts apmeklējuma un karstos laika apstākļos ūdens daudzums patēriņš ir jāpalielina.
Pārāk daudz dzert ūdeni arī nav labi. Ja dzer vairāk par 3 l ūdens, tad tā ir pārāk liela slodze nierēm un sirds asinsvadu sistēmai.

2. Pareizais laiks

2/7
3 komentāri

TOP komentāri

 • Jānis A Ronis
  +1

  Jānis A Ronis

  tad jau neviens nedrīkst svērt vairāk par 100kg,savādāk sačakarēs nieres bet ir pēc jūsu rakstītā 100kilogramniekam jāiizdzer vairāk 0ar 3l ūdens,murgs kaut kāds...

  27.05.2015 11:37

 • Zinta
  0

  Zinta

  Nu ja kads sver 100kg, tad pamatigi jadoma ne tikai par to, cik daudz izdzer, bet arī, cik daudz apēd :)) varbūt kādu kartupeļu šķīvi var aizvietot ar glāzi ūdens? ;))

  02.06.2015 15:59

 • Lolita Ozolina
  0

  Lolita Ozolina

  Nekas jauns šeit nav pateikts!

  27.05.2015 12:05

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas