5 pārsteidzoši neveselīgi “veselīgie” dzērieni

1 komentārs

Bieži vien, kad vēlamies kārtīgi padzerties, izvēlamies dzert ūdeni, bet, jāatzīst, mēdz prasīties ko atspirdzinošāku un saldāku. Iespējams, kaut ko no turpmāk minētajiem dzērieniem. Kuri no dzērieniem pārsteidzošā kārtā ir pavisam neveselīgi – uzzini šajā rakstā!

Mandeļu piens

Šis piens lieliski piestāv smūtiju gatavošanai un garšo visiem, kuriem govs piens šķiet ne pārāk salds. Problēma tā, ka mandeļu piena sastāvā ir vien 2% mandeļu. Saldā garša tiek panākta ar cukura palīdzību, kas nozīmē to, ka klāt visam uzņem liekas kalorijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bezkaloriju dzērieni

Skaidrs, ka labāk izvēlēties tik ļoti uzrunājošo “bezkaloriju” vai mazkaloriju dzērienu, vai ne? Tomēr tavs ķermenis ir daudz gudrāks, nekā tu spēj iedomāties. Padzeroties ko saldu, tavs ķermenis paredz, ka tas satur kalorijas. Vai esi pamanījusi, ka pēc bezkaloriju dzēriena lietošanas vēlies ko pagrauzt vai vienkārši panašķoties? Jebkas, kas ir tavā tuvumā, tiks apēsts.

Foto: no šiem dzērieniem atsakies!

Enerģijas dzērieni

Cukurs + kofeīns. Ja pirmajā brīdī tu patiešām jutīsies enerģijas pieplūdumu, tad neilgi pēc tam sajutīsi pilnīgi pretējo – absolūtu atslābumu. Tas nav no kofeīna, bet gan cukura dēļ. Enerģijas dzērieni izraisa atkarību, un tie rada sekas, piemēram, nervozitāti, paaugstinātu trauksmes sajūtu un pat migrēnas.

Sporta dzērieni

Visi, kas savu brīvo laiku pavada sporta zālē, noteikti reizi dzīvē ir izmēģinājuši kādu no īpašajiem sporta dzērieniem. Sliktā ziņa ir tā, ka gandrīz visi šie dzērieni līdzinās gāzētajiem dzērieniem. Tie satur lielu daudzumu fruktozes kukurūzas sīrupu, pārāk daudz nātrija un sekas ir līdzīgas kā enerģijas dzērienu lietotājiem.

Svaigi spiestas sulas

Kas gan var būt slikts tikko svaigi spiestā augļu sulā? Viena ļoti nozīmīga lieta tiek aizmirsta – šķiedras! Tikko izspiestā sulā tās vairs nav, un tu zaudē augļa labākās īpašības. Tomēr ir kāds risinājums – sulu vietā pagatavo smūtiju vai jauc veselus augļus kopā ar dārzeņiem.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Sandis Ramša
    +1

    Sandis Ramša

    Slima zirga murgi!!!

    22.08.2015 16:36

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas