Pieci mīti un patiesības kādas sievietes patīk vīriešiem

0 komentāri

2. Jo manis mazāk, jo labāk

2/6

Skapī – tikai mini

Foto: AĢENTŪRA/SCANPIX

Foto: AĢENTŪRA/SCANPIX

Vēloties pievērst vīriešu uzmanību, sievietes cenšas akcentēt savu seksapīlu. Viņu drēbju skapī parasti ir apspīlētas kleitas ar dziļiem šķēlumiem un milzu dekoltē. Visi apģērbi ir spilgtās krāsās. Sievietes ir pārliecinātas, ka ar šīm ”detaļām” vīriešu acīs viņas uzburs ”Sieviete – dieviete, sieviete – velns” tēlu.

Īstenībā

Ja nevēlies pievērst tikai uzmanību, bet satikt savu Sapņu vīrieti, tad seksualitātes koeficientu savā garderobē ir stipri vien jāsamazina. Toties jāpalielina elegance un maiga sievišķība. Valdzinoša skaistule super minisvārciņos, protams, provocēs vīrietī seksuālo iekāri, taču viņa neradīs stiprā dzimuma pārstāvī vēlmi aizsargāt, gādāt un lolot. Vārdu sakot – ja gribi, lai vīrietis tevi mīl, neģērbies tā, lai viņš tevi vienkārši grib.

2. Jo manis mazāk, jo labāk

2/6
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas