4D ultrasonogrāfija mazuļa skaidrākai saredzamībai

0 komentāri

Mūsdienu tehnoloģijas strauji attīstās un tagad māmiņām ir iespēja skaidrāk saredzēt gaidāmo bērniņu. Kas ir 4D ultrasonogrāfija un ar ko tā atšķiras no 2D ultrasonogrāfijas, stāsta raidījums Māmiņu klubs.

Kristīne un Jānis ir trešā bērniņa gaidībās. Laimīgais pāris dodas pie daktera Gunāra Seržanta, lai apskatītu mazulīša veselības stāvokli 4D formātā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šī tehnoloģija pēdējā laikā ir pilnveidojusies. Pirms procedūras sākuma dakteris pārbauda grūtniecības datus, tāpēc ikvienai topošajai māmiņa jāņem līdzi mātes pase. No sākums bērniņš tiek apskatīts 2D attēlā, bet tajā precīzi nevar redzēt atsevišķas sejas kontūras. Kas attiecas uz 4D attēlu, tas parāda bērniņu plašāk. Piemērotākais laiks šādai procedūrai ir grūtniecības 28. – 32. nedēļā.

Vairāk par 4D ultrasonogrāfiju uzzini šajā video sižetā:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas