4 soļi līdz skaistajai vasaras figūrai

0 komentāri

2. Pareizi sēdēt

2/5

Kārlis Anitens uzskata: ”Cilvēku par skaistu var saukt nevis tad, ja viņš ir garāks vai īsāks, šaurāks vai platāks, bet gan tad, ja viņš prot sevi skaisti pasniegt”. Aplūko galeriju, kā Karīnai izdevās veikt Kārļa uzdotos vingrinājumus.

Taisna stāja

 

20150520_125207

Jebkurš treniņš un jebkura fiziska aktivitāte vienmēr ir jāsāk ar pareizu stāju. Lai sajustu, kāda ir taisna stāja:

nostājies pie sienas;

pieliec pie sienas papēžus;

piespied pie sienas dibenu;

ievelc vēderu;

pieliec pie sienas lāpstiņas un sajūti, ka it kā neliela gumija tās velk kopā;

pieliec pie sienas pakausi.

Foto: Skaties.lv

Foto: Skaties.lv

Atceries šo sajūtu, un jebkurā dzīves situācijā vari pārbaudīt, vai stāvi taisni. Taisni stāvošs cilvēks ir vispareizāk līdzsvarots un taisni nostāvēt var visilgāk.

2. Pareizi sēdēt

2/5
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas