4 paradumi, kurus atmest, uzsākot attiecības

0 komentāri

2. Tu izšķiries un saej kopā…, atkal izšķiries, un tā katru otro nedēļu

2/5

Tēlo nepieejamo

Foto: Webar4i, Pixabay.com

Šī ir laba taktika tikai tad, kad vēlies, lai tevi pamana. Vīrieši ir mednieki, bet atceries to, ka vienā brīdī tava vēsā izturēšanās viņu aizbiedēs un viņš padosies. Negaidi no vīrieša nemitīgu pakaļdzīšanos, kādā brīdī attapsies, ka būsi palikusi viena.

2. Tu izšķiries un saej kopā…, atkal izšķiries, un tā katru otro nedēļu

2/5
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas