VIDEO. Uzzini kļūdas, ko seksā pieļauj visas sievietes! Atbild slavens speciālists

2 komentāri

Laikā, kad dzīvojam pavasara gaidās, laikā, kad pār visu dzīvo radību atkal nāk sapratne, ka pasaule virzās uz priekšu, ja atrodi savu otro pusīti, Latviju apciemo Aleks Meijs, kurš jau otro gadu desmitu savos semināros visā pasaulē māca, kā panākt harmoniju intīmajā dzīvē un ir izmainījis uz labo pusi tūkstošiem pāru attiecības. Aleks spēj atbildēt uz jautājumiem atbilstoši mūsdienu prasībām– īsi, konkrēti un ātri.

Aleks Meijs: Ja es strādāju ar klientu, man ir viena, maksimums divas konsultācijas, un viss ir skaidrs. Tālāk cilvēkam ir jāsāk iet un darīt. Ja viņam ir zems libido un iemesls tam, piemēram, ir viņa dzīvesveids, tad nekāda viagra viņu neglābs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šoreiz – mīlestības mēnesī, kad norisinās daudzi ar mīlas rotaļām saistīti pasākumi, Aleks semināru vada tikai sievietēm. Viens no konkrētiem, jautājumiem, uz kuru Aleks Meijs spēj sniegt tikpat konkrētu atbildi, skan šādi:

Kādas ir 10 būtiskākās kļūdas, ko pilnīgi visas sievietes pieļauj seksā?

Speciālists stāsta, ka viena no desmit izplatītākajām sievietes kļūdām attiecībās, kas automātiski atstāj iespaidu arī uz piedzīvojumiem gultā, ir tikai sievietes loģikai raksturīgās ķēdes veidošana. Izraujot vienu, vīrieša reiz teikto vārdu no konteksta, un, no jauna to izdzirdot, sievietes mēdz uzpūst tikai sev saprotamu stāstu, kurā vīrietis neapšaubāmi ir pilnībā visu nelaimju cēlonis. Savukārt vīrietis pēc šādas attieksmes izsecina, lūk, ko:

Viņa mani vairs nemīl. Viss!

Foto

Toties vīrietis nemūžam nepametīs sievieti, kura prot pret sevi izturēties ar vieglu ironiju. Tā esot viena no īpašībām, kura piemīt ļoti retām sievietēm, bet kuru vīrieši vērtē ļoti augstu.

Video

2 komentāri

TOP komentāri

 • lauva
  0

  lauva

  Atkal sievietes pie visa vainigas.un virieši cieteji.

  27.02.2016 08:53

 • Mārdža
  0

  Mārdža

  Pirmo reizi dzirdu tādu ekspertu:D

  26.02.2016 12:25

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas