Izmēram ir nozīme! Stokholmas klīnika atklāj locekļa mērīšanas ierīci

0 komentāri

Stokholmas jauniešu veselības klīnika laidusi klajā jaunāko mērierīci, kas palīdz gados jauniem vīriešiem izmērīt savu dzimumlocekli.

Klīnikas galvenā mērķauditorija ir vīrieši, kuri aktīvi nodarbojas ar seksuālo dzīvi un vidējais vecums ir aptuveni 23 gadi. Šā projekta mērķis ir piesaistīt jauno vīriešu uzmanību sava dzimumlocekļa izmēram, lai pēc tam atvieglotu prezervatīva iegādi, jo, kā zināms, arī prezervatīvus var iedalīt pēc izmēriem, un viena no lielākajām kļūdām, kādēļ, nodarbojoties ar seksu, tas pārplīst, ir nepareizi izvēlēts izmērs. Klīnika mudina testēt jaunās mērierīces, lai vīrieši zinātu sava locekļa izmēru un attiecīgi pareizi izvēlētos prezervatīvus. Prezervatīva lietošana palīdz izvairīties no seksuāli transmisīvām slimībām. Īpaši gatavotā mērierīce, kas mēra nevis locekļa garumu, bet apkārtmēru, būs pieejama no šodienas. Liela bija Stokholmas vīriešu interese, jo mērierīci savā īpašumā vēlējās iegūt jau no vakardienas.
Sievietes, būsim možas un pievērsīsim vīrieša uzmanību, pirms prezervatīva iegādes. Labāk trīs reizes pārbaudīt nekā vienu reizi vilties.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas