Iepriecini mīļoto un uzdāvini Ziemassvētkos kailfoto

0 komentāri

Ja vēlies pārsteigt savu mīļoto, tad labākā Ziemassvētku dāvana būs tava kailfoto sesija. Tas būs lielisks pārsteigums, kas nāk no sirds, un tavs mīļotais noteikti to spēs novērtēt.

Ir pienācis tas brīdis, kad savu mīļoto vīrieti vari pārsteigt nesagatavotu, un Ziemassvētku tradicionālo dāvanu vietā, pasniegt privātās kailfoto sesijas bildes. Tas ir kā deserts, lai liktu savam vīrietim pasmaidīt, un iekārot tevi arvien vairāk.
Sesijai ir īpaši jāsagatavojas, jo kailfoto ir intīms process un atrasties kailai cita vīrieša vai sievietes priekšā, var būt nedaudz juteklīgi un neērti. Ja vēlies, lai tava kailfoto sesija izdotos, esi droša un pārliecināta par sevi, un pats galvenais, atrodi fotogrāfu – profesionāli, kuram kailfoto sesijas ir ikdiena. Lieki noderētu draudzenes padoms, kura jau šādu foto sesiju ir veikusi.
Iegaumē, lai tava foto sesija būtu izdevusies:

  • Pirms foto sesijas dodies uz SPA, un veic visas sev nepieciešamās ķermeņa procedūras. Lieto ādas skrubi, pieniņu un losjonus, lai tava āda foto sesijas dienā mirdzētu.
  • Padomā par apmatojuma likvidēšanu laicīgi, lai atnākot uz foto sesiju, tavas kājas nebūtu klātas ar sarkaniem punktiņiem, un foto sesija neizgāztos.
  • Poza ir viena no svarīgākajām lietām fotosesijā. Pozē dažādos veidos un mēģini atbrīvoties, lai bildes izdotos pēc iespējas dabiskākas un draiskākas. Lielisks veids, lai iepriecinātu savu mīļoto, nofotografējies viņa mīļākajā seksa pozā. Tas uzkurinās uguntiņu starp jums un mīļotais būs laimīgs, ka esi pievērsusi uzmanību, ko vēlas tavs vīrietis.
  • Pirms fotosesijas nedodies uz procedūru, kas tavu ķermeni pārklāj ar mākslīgo iedegumu. Tas izskatīsies nedabīgi, kā arī neieziedies ar olīveļļu.
  • Par fotosesijas vietu vari izvēlēties krāšņu viesnīcas numuriņu, kur neviens tev netraucēs, vai dod priekšroku tai vietai, kur jūs vieno intīmas atmiņas.
  • Bilžu kvalitāte lielā mērā ir atkarīga no apgaismojuma, izvēlies profesionālu fotogrāfu, kuram ir viss nepieciešamais aprīkojums un fotosesijā piedalies dienas gaišajā laikā.
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas