15 lietas, ko vīrieši nevar izturēt sievietēs

0 komentāri

Katram vīrietim ir savi sievietes skaistuma standarti. Kādam patiks lielas un formīgas dāmas, tikmēr cits  dos priekšroku smalkām un tievām sievietēm. Vēl kāds īpašu uzmanību pievērsīs dāmas garumam un matu krāsai. Tomēr visus viņu vieno nepatika pret konkrētām lietām par kurām mēs, savukārt, mēdzam būt sajūsmā!

Šīs ir tikai dažas no lietām, kuras vīrieši vienkārši neizprot, un kuras nešķiet skaistas. Sievietēm gan vajadzētu atcerēties, ka  vīriešiem bez visa ārējā daiļuma interesē kas svarīgāks – sievietes prāts un sirds. Lūk, lietiņas, kas vīriešiem mūsos nepatīk! Starp citu, bez ārišķībām te ir ietvertas arī sieviešu īpašības, kuras tev būtu ar steigu jāpārstāj darīt!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas