15 frāzes, ko nedrīkst teikt apaļīgām sievietēm

2 komentāri

Šī daudzām no mums ir sāpīga tēma, tomēr esam iemācījušās sadzīvot ar faktu, ka cilvēki ir dažādi un bez ārējā veidola daudz svarīgāk ir tas, kāds cilvēks ir iekšēji. Šī ir īsa pamācība (ar humora pieskaņu, protams) tam, ko nedrīkst teikt apaļīgām un formīgām dāmām.

Ne vienmēr pareizi ēšanas paradumi maina to, kas iedzimts, un ne vienmēr pašas saviem spēkiem varam paātrināt vielmaiņu. Tas, ka esam apaļīgas, nenozīmē, ka nevaram nēsāt drēbes, kas ir stilīgas un izskatīties tajās labi. Tas pats attiecas uz iepirkšanos ar labāko draudzeni, kura ir tieva kā sērkociņš – ir patiešām grūti nopirkt atbilstoša izmēra apģērbu mazo izmēru veikalā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpat apaļīgas sievietes necieš, ja kāda tievulīte viņu klātbūtnē skaļi izsakās par to, ka ir pieņēmusies svarā par 200 gramiem, bet lai jautāju par iespējamo grūtniecību, ir jābūt vai nu neaudzinātam vai nedaudz… nu, pašas saprotam. :) Lūk, jautājumi un izteikumi, ko nekādā gadījumā neteikt apaļīgām meitenēm.

Foto

2 komentāri

TOP komentāri

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas