14 fakti, kurus nezināji par Misteru Greju

2 komentāri

Jau kādu laiku kinoteātros varam priecēt acis un baudīt filmu Greja piecdesmit nokrāsas. Kurai no mums gan nešķiet pievilcīgs Greja lomas atveidotājs, seksīgais Džeimijs Dornans? Kas slēpjas aiz šā sliktā puiša tēla? Skaties.lv piedāvā tev uzzināt faktus, kurus, iespējams, līdz šim nezināji par Misteru Greju.

32 gadus vecais aktieris jūtas neērti un nekomfortabli bez sava sejas apmatojuma. Kā atzīst Džeimijs, viņš vēl aizvien domā, ka bez bārdas izskatās pēc pusaudžu zēna. ”Es nepatīku sev tad, kad man nav bārdas,” tā aktieris.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Dornana pirmā profesionālā pieredze aktiermākslā bija Sofijas Kopolas 2006. gada filmā, kurā viņš atveidoja Marijas Antuanetes mīļāko.

Foto: Jason, Flickr.com

Foto: Jason, Flickr.com

Pirmo slavu Dornans guva, kad vēl bija modelis. Viņš piedalījās Calvin Klein apakšveļas kampaņā un The New York Times iesauca Misteru Greju par ”Zelta torsu”. Aktieris pat īsti nezināja, ko tas nozīmē, bet uzskatīja to par lielu komplimentu. No modeļa laikiem viņam visspilgtāk palicis atmiņā tas, kā vairāki cilvēki vienlaicīgi iezieda viņa ādu ar paštonējošo krēmu. Kā zināms, Dornans nāk no Īrijas un bālā ādas krāsa bijusi problēma.

Džeimiju Dornanu kādreiz vienoja romantiskas jūtas ar aktrisi Keiru Naitliju, kuru atpazīstam no filmas Karību jūras pirāti. Keira par bijušā drauga lomu Greja piecdesmit nokrāsās atzinusi, ka “Džeimijs ir ļoti izskatīgs vīrietis. Meitenes viņa dēļ juks prātā”. Un tā arī ir!

Dāmas, Dornans ir precējies! Viņam ir kopīga meita ar aktrisi un dziedātāju Amēliju Varneru. Par savu sievu viņš izsakās īsi – viņa ir mana sapņu meitene, un es esmu laimīgs! Kaut nu mēs katra atrastu savu Greju!

Foto: canburak, Flickr.com

Foto: canburak, Flickr.com

 

Greja loma ir pilnīgā pretstatā ar Dornana patieso būtību. Viņš atzīst, ka bērna piedzimšana viņu būtiski izmainījusi un ar nepacietību gaida, kad ģimenē būs pieaugums. Tā ir viņa dzīves intensīvākā loma, bet ar katru dienu viņš kļūst arvien labāks, tā aktieris.

Džeimija Dornana tēvs Džims ir atzīts ginekologs. Džims Dornans ir uzveicis vēzi. Diemžēl aktiera mamma Lorna, medmāsa, mira pirms vairākiem gadiem, kad Džeimijam bija vien 16 gadu. Tas esot bijis viņa dzīves grūtākais posms.

Foto: screen relish, Flickr.com

Foto: screen relish, Flickr.com

 

Lai atbilstu tēlam, aktierim bija jāpavada katra diena treniņzālē četru nedēļu garumā. Pats aktieris par savu augumu nekad nav bijis sajūsmā, viņš sevi redz kā kaulainu, vienkāršu puisi.

Foto: Nigel Horsley, Flickr.com

Foto: Nigel Horsley, Flickr.com

 

Dāmas, viņš prot dziedāt un spēlēt ģitāru! Agrāk spēlējis grupā, bet pārstājis, jo uzskata, ka tas ir laikietilpīgi un ļāvies, lai tieši aktiera karjera ir tā, kas atņem viņa enerģiju.

Lai arī filmā mēs nevaram redzēt viņu pilnīgi atkailinātu, aktieris IR pozējis kails!

Foto: Nigel Horsley, Flickr.com

Foto: Nigel Horsley, Flickr.com

 

Greja 50 nokrāsu varonim vajadzēja iemācīties jaunu gaitu. Jā, aktieris reālajā dzīvē staigā uz pirkstgaliem! Pirms filmēšanas Džeimijs apmeklējis deju nodarbības, lai uzlabotu savu gaitu.

Varam būt drošas, ka šis Dornans nekur nepazudīs. Arī turpmākajās filmās varēsim Džeimiju vērot uz ekrāniem.

Foto: canburak, Flickr.com

Foto: canburak, Flickr.com

 

Viņš ir īsts džentlmenis.  Kā atzīst viņa kolēģe, Greja piecdesmit nokrāsu Anastasijas Stīlas lomas atveidotāja Dakota Džonsone: “Nav viegli filmēties gultā sasietai… un kailai. Brīdī, kad nofilmējām, Džeimijs bija pirmais, kas mani apsedza ar segu.” Aktieris atzīst, ka bijušas vairākas ainas, kurās juties neērti un pret sievieti tā izturēties nekad nevarētu.

2 komentāri

TOP komentāri

 • skaa
  +2

  skaa

  Dornans ir no Ziemeļīrijas. Tas nav tas pats, kas Īrija.

  26.02.2015 23:16

 • eh.
  0

  eh.

  Filma ar dīvainu morāli.... Sado mazo ikdiena. Filma ir feminisma pretstats...

  11.07.2016 14:43

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas