10 kaitinošākie meiteņu tipi vietnē Instagram

0 komentāri

Amerikā tos sauc par tipiskiem balto meiteņu izgājieniem, bet pie mums tas ir pierasts vietnes Instagram saturs ikvienai pilnvērtīgai šīs aplikācijas lietotājai. Kas ir desmit kaitinošākās fotogrāfijas, ko publicē tipiska Instagram meitene?

Ik dienu redzam draudzenes jaunāko pašbildi jeb selfiju, kuru papildina mirkļbirkas jeb hashtag. Tomēr bez ierastajiem selfijiem aktuāli ir publicēt savu brokastu vai pusdienu maltīti, kā arī dabas skatus, kuriem nav pievienots neviens filtrs. Dāmu vidū kļuvis aktuāli publicēt fotogrāfijas no koncertiem. Šķiet, koncertu vērojušas no viedtālruņa… Un, protams, kā gan bez vasaras bildēm ar labāko draudzeni, gozējoties saulītē?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto: 10 kaitinošākie fotogrāfiju tipi aplikācijā Instagram

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas