10 interesanti fakti par suņiem, kurus tu nezināji

0 komentāri

Suņi tiek dēvēti par cilvēka labākajiem draugiem. Šie mājas mīluļi slēpj sevī ko tādu, ko pavisam noteikti vēl nezini, tāpēc Skaties.lv piedāvā uzzināt interesantus faktus par mūsu četrkājainajiem draugiem!

Suņi ir spējīgi uztvert līdz 250 vārdiem un zīmēm. Vidēja izmēra suns inteliģences ziņā tiek piedēvēts divgadīgam bērnam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Suņiem nepatīk, ja tos apskauj.

Suņu kaklasiksnas ar asumiņiem tika izgudrotas senajā Grieķijā un sākotnēji bija paredzētas, lai aizsargātu suņu rīkles no vilku kodumiem.

Senajā Ķīnā imperatora pēdējā aizsardzība bija neliels Pekiniešu suns, kurš tika paslēpts viņa piedurknēs.

Bītlu dziesmā A day in the Life tiek izmantoti pāris augstie toņi, kurus spēj sadzirdēt vien suņi.

Pakalpojumu jeb servisa suņi tiek īpaši mācīti, lai zinātu, kad viņiem jāpilda pienākumi. Kad viņiem tiek uzlikts iejūgs, viņi zina, tas ir laiks darbam. Kad tie tiek noņemti, tie nekavējoties kļūst jautri un enerģiski.

Bērnībā Taigers Vuds stostījās un, lai no tā atbrīvotos, pirms gulētiešanas ilgi sarunājās ar savu suni.

Jaunzēlandē atrodas māja, kas ir suņa izskatā.

Suņa degungals ir slapjš, un tas palīdz izprast, no kurienes nāk konkrēta smarža.

Ja palēlinājumā skatāmies video, kurā suņi dzer ūdeni, izskatās, ka tie izmanto mēles aizmuguri. Kā izrādās, nesen veiktā pētījumā ir pierādīts, ka tā tomēr nav taisnība, un suņi ūdeni smeļ mēles priekšpusē.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas