10 dzīves mācības, kas jāiegulda bērnos

2 komentāri

2. 2. mācība

2/11

1. mācība

Foto: Kris Hoet, Flickr

Foto: Kris Hoet, Flickr

Nekad neapstājies lasīt un mācīties. Jo vairāk, jo labāk. Tavs bērns skatīsies uz dzīvi plašāk, ja iegūs zināšanas no labās un sliktās dzīves pieredzes. Izglītojieties kopā! Ja bērnībā lasīji priekšā pasakas, tad tagad, kad tava atvase ir paaugusies, varat lasīt kopā.

2. 2. mācība

2/11
2 komentāri

TOP komentāri

 • Trāpīts
  0

  Trāpīts

  Precīzi, katrs punkts atbilst!

  03.06.2015 12:25

 • es
  0

  es

  Par 10.mācību: beznosacījumu mīlestība un cieņa un rūpes nav viens un tas pats. Jāciena ir tas, kas cieņu pelnījis, nevis obligāti tas, kurš uzskata, ka ir pelnījis cieņu. Jārūpējas par to, par ko rūpēties cilvēks kāda iemesla pēc ir nolēmis, taču kā visur, arī rūpēs nav vēlami pārspīlējumi. Bezgalīgi aprūpēt gribošie nereti tiek bezsirdīgi izmantoti viņu dāsnās dvēseles dēļ. Tas pats sakāms par beznosacījumu mīlestību. Ja saprotam to tiešā veidā, tad "mīli, lai vai kas". Cik ilgi tā var mīlēt? Un vēl: mīlēt, principā, var, taču tas nenosaka savas dzīves saistīšanu ar cilvēku, kurš, mīlēts bez nosacījumiem, tikai izmanto to sava egoisma spodrināšanai. Mīlēt var bez nosacījumiem, taču pieļaut šāda mīlestības objekta esamību tiešā ikdienas komunikācijā bez nosacījumiem nu gan var izrādīties milzīga kļūda. Var mīlēt, bet izslēgt no savas saziņas loka. Tad mīlestība nav sevī jānogalina, bet nav arī sevi jāupurē uz bezjēdzības un sveša parazitēšanas prieka altāra.

  03.06.2015 12:15

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas