10 aktualitātes par 23. jūliju, ceturtdienu

1 komentārs

2. Dienas atlaides: labs ķēriens!

2/10

Laika ziņas

Foto: LETA

Foto: LETA

Dienā Latvijas teritoriju šķērsos zema spiediena ieplaka ar nokrišņu zonu, kas daudzviet nesīs īslaicīgu lietu, kā arī iespējams pērkona negaiss, saule uzspīdēs vien brīžiem. Pūtīs lēns vējš, tomēr Kurzemē arī gaidāms mērens rietumu, dienvidrietumu vējš.

2. Dienas atlaides: labs ķēriens!

2/10

Laika ziņas

1 komentārs

TOP komentāri

  • kkk
    0

    kkk

    Prieks!!!!

    13.11.2015 16:41

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā