Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Festivāls Playground 2017

Pārāk liels komforts – drauds pašam? Artjoma stāsts, kā pamest visu un doties apceļot Āziju

Pārāk liels komforts - drauds pašam? Artjoma stāsts, kā pamest visu un doties apceļot Āziju 1

Vai jums kādreiz ir sajūta, ka esat iestrēguši un kaut kas ir jāmaina? Ne tāpēc, ka kaut kas ir slikti – ļoti bieži viss ir ļoti labi un komfortabli, dažreiz pat pārāk, bet tomēr nepamet sajūta, ka esi iestrēdzis kādā paaugstināta komforta cietumā, ko pats esi uzbūvējis. Nav svarīgi, vai jautājums ir par dzīvesvietas maiņu, attiecībām, darbu, jo mentālā konstrukcija zem šī visa vienmēr ir tāda pati – bailes no pārmaiņām. Sēžot savā ērtajā ieslodzījumā Tu redzi citas izvēles, kas virmo apkārt un vilina, bet, kā saprast kura ir tā īsta? Kā saņemties? Un pats galvenais – kā nekļūdīties?

Pelnrušķīte ar sērfa dēli – “Playground” festivāla organizētājas Sibillas Šlēgelmilhas stāsts

Pelnrušķīte ar sērfa dēli - "Playground" festivāla organizētājas Sibillas Šlēgelmilhas stāsts

Ar aktīvu dzīvesveidu viņa ir uz tu, un ne velti – Latvijā, iespējams, aktīvāku un ekstrēmāko festivālu nevar organizēt kurš katrs. Atšķirībā no daudzu uzskatiem par “pazušanu no ārpasaules”, izslēdzot visas tīklu pieejas, viņas perfektajā ceļojumā ir telefons, jo tajā ir viss, kas nepieciešams. Piedāvājam nelielu interviju ar festivāla “Playground” rīkotāju Sibillu Šlēgelmilhu.

Spilgtākie fotomirkļi no aktīvās atpūtas festivāla Playground

Spilgtākie fotomirkļi no aktīvās atpūtas festivāla Playground

Ar vairāk kā 350 sportistu dalību 15 dažādos sporta veidos, ar vairāk kā 55 muzikālu apvienību uzstāšanos uz 3 dažādām skatuvēm un 4 000 apmeklētāju līdzdalību katrā no šīm aktivitātēm, ir aizvadīts aktīvās atpūtas, mūzikas un jaunrades festivāls Playground.

Uz portālu