Zviedru brāļi ziemas izklaidēm iegādājas padomju tanku

0 komentāri

Zviedru dvīņubrāļi par 100 000 Zviedrijas kronu (10 682 eiro) iegādājušies padomju bruņutransportieri visurgājēju, kurā bauda ziemas priekus.

“Labs sniega motocikls maksā apmēram tikpat,” sacīja 25 gadus vecais Jespers Lisels. “Taču ar sniega motociklu var vizināties tikai trīs reizes gadā, kad uzsnieg, tā ir naudas izmešana vējā.”

Jespers un viņa dvīņubrālis Jerkers pagājušā gada nogalē iegādājās padomju bruņutransportieri MT-LB, kas izgatavots pagājušā gadsimta sešdesmitajos gados. Pagaidām jaunieši ar to vizinājušies pa sava tēva lauku īpašumu.

“Pagaidām esam tikai braucot gāzuši kokus mana tēva mājās un braukājušies pa lauku,” atklāja Jespers. “Tas ir diezgan bīstami, jo aizmugure ir atvērta. Ja ar mums būtu vēl citi cilvēki, koku gāšana kļūtu diezgan bīstama.”

Bulgārijā būvētais bruņutransportieris pa līdzenu ceļu brauc ar ātrumu līdz 60 km/h, savukārt nelīdzenās vietās tā ātrums sasniedz 30 km/h. Jespers norāda, ka pa sniegu tas pārvietojoties vēl ātrāk.

Tēvs neuzskatot dēlu pirkumu par sevišķi gudru, taču neesot arī mēģinājis viņus apturēt, atzina dvīņubrāļi.
“Tēvs pateica, ka esam vienkārši stulbi. Tomēr viņu tas pārāk neuztrauca,” sacīja Jespers.

Jerkers Lisels, kurš pagājušogad ieguva sudraba medaļu Eiropas orientēšanās sporta čempionātā, pazīstams ar trakulīgām izdarībām. Pērn viņš Itālijā tika aizturēts par mēģinājumu kailam skriet pa tuvējiem kalniem.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas