Zviedru apavus reklāmā apauj amerikāņu modeļi

0 komentāri

Zviedrijas apavu zīmols Nr. 1 Vagabond Shoemakers arī jaunajā sezonā turpina demonstrēt sev raksturīgas un novatoriskas stila ikonas. Jaunās sejas, kas piedalās pavasara/vasaras kampaņā, ir ASV modeļi Ešlija Smita (Ashley Smith) un Dominiks Holingtons (Dominique Hollington).

Jaunā kampaņa filmēta Maiami – pilsētā, ko piepilda radoša enerģija, dzirkstoša būtība un dinamiska mode, kas lieliski raksturo moderno Vagabond. Smeļoties iedvesmu no astoņdesmito gadu klubu atmosfēras un reiva kultūras, harizmātiskās stila ikonas satriecoši ļauj Vagabond sevi pieteikt 2015. gadā. Aizraujošā kolekcija demonstrē mūsdienīgu sieviešu apavu modeļu sēriju vairākos sporta iedvesmotos stilos, tostarp apavos ar biezām zolēm, platformas tipa apavos, kurpēs ar smailu purngalu un baseina čībās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šosezon Vagabond vīrietis izvēlas rūpīgi ieturētu stilu, kas prasmīgi līdzsvaro ikdienas un lietišķos elementus. Ikdienas casual sēriju raksturo retro sportiski, ielas stilā ieturēti apavu modeļi, iešļūcenes un apavi ar gumijas zolēm, kamēr formālāki apavi koncentrējas uz klasiskākām niansēm, piemēram, slaikākiem purngaliem arī apavos ar smagnējāku profilu.

“Mūsu dizainu iedvesmo modernās tendences, un pielietojam savas zināšanas par materiāliem un prasmīgu apavu izgatavošanu, lai demonstrētu tās savos produktos. Tieši tas ir modernā Vagabond pamatā, tāpēc domājam, ka Ešlijai un Dominikam to izdevās lieliski parādīt”, stāsta Vagabond zīmola menedžere Anna Fahle Bjorke (Anna Fahle Björcke).

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas