Zvaigžņu karu jaunākā daļa ir gaidīšanas vērta, sola Disney

0 komentāri

Kinostudijas Disney priekšsēdētājs Bobs Aigers sola, ka zinātniskās fantastikas franšīzes Star Wars (Zvaigžņu kari) jaunākā daļa būšot “gaidīšanas vērta”.

Režisora Dž. Dž. Abramsa kinolente iznāks šī gada 18. decembrī.

“Es esmu viens no nedaudzajiem cilvēkiem, kam ļauts pabūt filmēšanas laukumā. Un viens no vēl mazāka cilvēku loka, kuri redzējuši lielāko daļu uzfilmētā materiāla. Varu apliecināt Zvaigžņu karu faniem, kuri pēdējos desmit gadus cerējuši uz jaunu filmu, ka tā būs gaidīšanas vērta,” norāda B. Aigers.

Disney vadītājs atklāja, ka pirmā filma no atsevišķas triloģijas par Zvaigžņu kariem otrā plāna varoņiem iznākšot nākamgad. “Un tas ir tikai sākums jaunai Zvaigžņu karu ērai,” viņš piebilda.

Star Wars: The Force Awakens ir pirmā no trim filmām, ko kinostudija Walt Disney Co producē pēc kompānijas Lucasfilm pārpirkšanas 2012. gadā. Sešu iepriekšējo filmu kases ieņēmumi sasniedz 4,4 miljardus dolāru (3,5 miljardus eiro), kā arī sērijai ir daudz lojālu fanu.

Jau sākts darbs pie astotās Zvaigžņu karu kinolentes. Tās režisors būs Raiens Džonsons.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas