Zeltiņa pašķīrusies ar mīļoto?

0 komentāri

Sarežģījušās aktrises Agnese Zeltiņas (43) un diplomāta Rūdolfa Brēmeņa attiecības. Vai skaistais pāris tiek galā ar distanci?

Agneses Zeltiņas mīļotais vīrietis kopš pagājušā vasaras dzīvo Apvienoto Arābu Emirātos. Gadu miju abi sagaidīja kopīgi, un vēl nesen Agnese baudīja sauli un mīļotā klātbūtni. Bet patlaban aktrise un rotu māksliniece vairāk uzturas Latvijā nekā mīļotā vīrieša mītnes zemē. Turklāt sociālajos tīklos, kur abi ir aktīvi, vairs nav atrodami nekādi pierādījumi, ka Agnesi un Rūdolfu kas vienotu, – viņi pat nav draugu statusā, raksta žurnāls Kas Jauns.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Rūdolfs saviem Rīgas draugiem esot atzinis, ka lielā ģeogrāfiskā distance nav viegls pārbaudījums attiecībām ar Agnesi.

Agneses un Rūdolfa attiecības uzplauka 2013. gada vasarā, kad abi iepazinās kādā saviesīgā pasākumā. Publiskus pasākumus abi kopā gan sāka apmeklēt tikai tā paša gada rudenī.

Viesošanās Emirātos aktrisei nesusi arī jaunus piedzīvojumus. Jau vēstījām, ka Agnese Zeltiņa kopā ar mīļoto vīrieti piedalījusies Varavīksnes šeiha kāzās. Viņš ir arābu šeihs, kas licis uzbūvēt pasaulē lielāko auto Jeep ar četrām guļamistabām un nokrāsot visus savus septiņus mersedesus katru savā varavīksnes krāsā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas