Zeltiņa gavēņa laikā izvairās no kūkām

0 komentāri

Februārī sākās Lielais gavēnis, kas ilgs līdz Lieldienām. To, pievēršoties svaigēšanai, apņēmusies ievērot aktrise un rotu zīmola SoulStoneS by Agnese Zeltina īpašniece Agnese Zeltiņa (43).

”Man mazliet reibst galva, taču kopumā jūtos labi – ir patīkama viegluma sajūta,” spilgtākos jaunā dzīvesveida iespaidus klāsta Agnese Zeltiņa. ”Facebook esmu pievienojusies grupai, kurā apvienojušies cilvēki, kas 21 dienu atsakās no kafijas, alkohola, glutēnu saturošiem un jebkādiem dzīvnieku izcelsmes produktiem – arī no zivīm, olām un piena,” žurnālam Privātā Dzīve atklāj aktrise. Viņa šādam režīmam pievērsusies 16. februārī, un šādu ēdienkarti apņēmusies ievērot līdz 8. martam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Tas ir pilnīgs vegānu un svaigēdāju uzturs, kas man nav svešs, – esmu to izmēģinājusi jau agrāk. Daudz šajā laikā dzeru citrona ūdeni. Cukura vietā izvēlos medu. Kafijas vietā – zaļo un matē tēju. Izejot no mājas, ņemu līdzi dateles un lobītas mandeles,” jauno ēdienkarti raksturo Agnese Zeltiņa. Viņa pusdienas visbiežāk ietur veselīgas ēšanas restorānā Raw Garden vai arī veģetārajā restorānā Rāma. ”Šajās dienās mēģinu norobežoties no lieliem banketiem un svinībām ar kūkām, kas var kļūt par kārdinājumu. Taču jebkurā pasākumā ir atrodams citrona ūdens, kāds dārzenis vai auglis.”

Agnese Zeltiņa svaigēšanai pievērsusies, lai attīrītu organismu un no tā izvadītu toksīnus. ”Lai attīrītu savu apziņu un norūdītu raksturu un gribu,” akcentē aktrise. ”Ir brīži, kad gribas salūzt. Saņemties palīdz apziņa, ka nevēlos viena vājuma brīža dēļ pārvilkt svītru visam, ko esmu darījusi iepriekš. Mani motivē ikdienā satiktie vegāni un svaigēdāji, kas ir ziedoši un veseli cilvēki, kuriem šādā veidā izdevies pievārēt dažādas veselības problēmas,” žurnālam Privātā Dzīve stāsta Agnese Zeltiņa.

Agnese Zeltiņa. Foto: LETA

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas