Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Zelta Mikrofons 2017

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Lieliska iespēja! Prognozē “Zelta Mikrofona” balvas labāko dziesmu un laimē televizoru!

Lieliska iespēja! Prognozē "Zelta Mikrofona" balvas labāko dziesmu un laimē televizoru!

28.februārī Dailes teātrī jau 21.reizi notiks Mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta Mikrofons” ceremonija, kur svinīgā atmosfērā tiks apbalvoti spožākie un labākie 2016.gada mūzikas ieraksti. Šogad “Zelta Mikrofons” otro reizi sadarbībā ar ģenerālsponsoru SMScredit.lv piedāvā piedalīties prognožu spēlē un saņemt vērtīgu balvu – Samsung 4K Smart TV televizoru.

14 interesanti un vēsturiski fakti par “Zelta Mikrofonu”!

14 interesanti un vēsturiski fakti par "Zelta Mikrofonu"!

28. februārī Dailes teātrī notiks Latvijas mūzikas vides gada gaidītākais notikums – Mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta Mikrofons” apbalvošanas ceremonija, kurā balvas tiks pasniegtas 2016.gada spilgtākajiem mūzikas ierakstiem un nozares pārstāvjiem.

“DaGamba” un Justs līderos – zināmi “Zelta Mikrofona” balvas nominanti!

"DaGamba" un Justs līderos - zināmi "Zelta Mikrofona" balvas nominanti!

16.janvārī Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta Mikrofons 2017” ievadceremonijā Latvijas 1. Rokkafejnīcā tika paziņoti šī gada nominanti. Visvairāk nominācija krosouvera grupa “DaGamba” – četras, bet viņiem uz pēdām min pagājušā gada Latvijas “Eirovīzijas” pārstāvis Justs ar trim nominācijām.